online

22.06.2023 08:01   Влада

349

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску

Тривають роботи на автошляху між селищем Затишшя і с. Торосове Роздільнянського району

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску, що на автошляху сполученням між селищем Затишшя і с. Торосове Роздільнянського району.

Про це повідомив орган самоврядування Затишанської громади.


Зазначається, що торік восени на цій дорозі розпочався ремонт. До зими зміцнили основу проїжджої частини магістралі, сформували узбіччя, впорядкували канави водовідведення. Проте через ускладнення погоди будівельна організація не встигла укласти асфальтобетон.

«Перерва у ремонті дороги пішла на користь. Час вказав на деякі недоліки та слабкі місця на Малорошівському спуску. Місцями продавився асфальтобетон, виявилася недостатньо міцною основа дороги. Тож тепер підрядна організація усуває недоліки та завершує стелити асфальтобетону», – розповів селищний голова Геннадій Топольницький.

Раніше повідомлялося, що в Доброславській громаді тривають дорожні роботи у с. Вовківське на вулицях Молодіжна і Степова, ремонтують дорогу від Трояндового до траси Одеса – Вознесенськ, та найбільш проблемну дорогу цієї ОТГ між смт Доброслав і с. Старі Шомполи (на фото внизу).

Натомість за повідомленням служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області, в м. Ізмаїл начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер провів нараду щодо проблемних питання інфраструктури півдня регіону. Зокрема, говорили про поліпшення функціонування логістичних маршрутів до портів, контрольно-пропускних пунктів на кордоні.

Це може вас зацікавити:

На Одещині через великий борг агропідприємства гальмується розвиток сіл біля Хаджибейського лиману

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення