online

04.05.2023 09:10   Життя громад

986

Дороги на Одещині ремонтують повітряно-струменевим методом

В Арцизі хочуть зберегти дороги 

Хоч із запізненням, але розпочали ямковий ремонт доріг  повітряно-струменевим методом.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.


«У позаминулому році ми вперше провели ремонт дорожнього покриття цим методом він себе дуже добре зарекомендував. Так, вперше нам не потрібно було на наступний рік латати знову ті ж самі ямки. Струменевий метод себе виправдав», - зазначив С. Парпуланський.

Керівник громади також розповів, що обговорювали з депутатами та співробітниками, потрібно чи ні ремонтувати в період війни, але дійшли висновку, що мають зберегти дороги там, де це можливо, щоб потім не витрачати великі кошти на капітальний ремонт.

Раніше повідомлялося, С. Парпуланський на форумі в Одесі представив міністрам закордонних справ країн ЄС проєкт на 4,2 молрд доларів США.

Територія колишнього військового аеродрому на 460 гектарах, що нині є комунальною власністю міськради – зручне і вигідне місце для мультимодального  хабу та великого індустріального парку.

Поруч з містом – річкові та морські порти, тут розгалужена мережа автомобільних доріг, аеродром з трикілометровою злітно-посадковою смугою  може приймати сучасні літаки різних модифікацій.

У проєкті передбачені заводи із виробництва іонно-літієвих батарей, збирання електробусів та електромобілів, сільськогосподарської техніки та інші заводи.

Довідка

До складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Це може вас зацікавити:

На Одещині міськрада розповіла про майстра зі створення квітучих локацій

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення