online

02.05.2023 08:10   Життя громад

837

На Одещині міськрада розповіла про майстра зі створення квітучих локацій

Майстер з м. Арциз

Валентина Пальжок - майстер зі створення квітучих локацій в м. Арциз

Пресслужба Арцизької міської ради розповіла на своїх інформаційних ресурсах про працівника комунального підприємства, що займається благоустроєм міста.

У розповіді зазначається, що два роки тому комунальне підприємство «Благоустрій» поклало функції озеленювача на одного з працівників на умовах додаткового заохочування. Таким спеціалістом стала Валентина Пальжок, яка вже 26 років працює двірником, а два останні роки виконує додаткову роботу з організації озеленення міста.


«Ще коли працювала на своїй дільниці двірником, багато років я займалася висадкою різноманітних рослин, вирішувала, що і де посадити, щоб це мало естетичний вигляд, а рослини не конфліктували, щоб цікаво та незвично оформити клумби. Тож мені запропонували зайнятися цією справою у масштабі всього міста», - розповіла майстер.

Навесні, коли масово садять  квіти та дерева, всі охочі працівники комунальної служби приєднуються до цієї справи. Задача Валентини – знайти потрібні саджанці, визначитися з місцем їх посадки, залучити спеціалістів підприємства та організувати виконання робіт.

Цього року в Арцизі вчасно встигли все заплановане посадити. Завдяки рясним дощам абсолютна кількість саджанців прийнялася. Посадковим матеріалом комунальників забезпечують також небайдужі жителі міста.

У перспективі при комунальному підприємстві планують поставити теплицю для рослин.

"Взимку ми вирощували б у ній декоративні рослини, а навесні висаджували їх у паркових зонах міста. Це б дуже скоротило витрати на закупівлю як саджанців квітів, так і їх насіння. Сподіваюся, керівництво підприємства прислухається до моєї пропозиції та наступної весни ми зможемо засадити квітами ще більшу територію міста», - доповнила розповідь майстер зі створення квітучих локацій.

Також міська рада повідомила про кримінальну складову процесу озеленення міста. Вночі проти 30 квітня на території ліцею № 4 була здійснена спроба викрадення дерева кипариса. 

Це може вас зацікавити:

Голова громади з Одещини представив міністрам закордонних справ країн ЄС проєкт розбудови індустріального парку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення