online

25.09.2023 19:57   Економіка і фінанси

345

Доступними кредитами на Одещині скористалися 789 агропідприємств на 3,24 млрд грн

Про це говорили на обласному фінансовому форумі

Організаторами фінансового форуму «Підтримка регіонального бізнесу: грантові та кредитні програми як інструмент розвитку» стали Агенція регіонального розвитку Одеської області та Філія обласного управління ПАТ «Державний Ощадний Банк України».

Понад 160 представників бізнесу Одещини отримали актуальну інформацію щодо основних грантових програм для підтримки мікро-, малого й середнього підприємництва (ММСП) та можливостей кредитування.


Так, заступник начальника Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк» Павло Федотов зазначив, що “Ощадбанк не лише вдало реалізує державну програму єРобота за напрямками “Своя справа”, “Свій сад”, “Своя теплиця” та “Новий рівень переробка”, а й долучився до нового напряму програми єРобота - гранти на створення чи розвиток ветеранського бізнесу.

У свою чергу Алла Стоянова, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації розповіла, що державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» в області скористалися 789 підприємств, які профінансовано на 3,24 млрд грн.

«Стабільне функціонування економіки держави ґрунтується на відданій роботі підприємців, які під час війни не втекли, а залишилися в Україні. Кожна гривня працює на перемогу. Кожний з підприємців — воїн економічного фронту”, - йшлося на форумі у виступі  директора департаменту А. Стоянової.

Вас може зацікавити:

Після корупційного скандалу з попередником повноваження голови ОТГ в Одеській області перейшли до Олега Жируна

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення