online

03.09.2023 09:53   Життя громад

435

Після корупційного скандалу з попередником повноваження голови ОТГ в Одеській області перейшли до Олега Жируна

Упродовж 2023 року лихоманить керівну ланку Савранської громади

Після корупційного скандалу з попередником повноваження голови Савранської громади Подільського району Одеської області перейшли до Олега Жируна.

Раніше повідомлялося, що упродовж 2023 року лихоманить керівну ланку Савранської громади. На початку року через невміння ладити з місцевими депутатами, керівниками установ та закладів голові ОТГ Серієві Дужію сесія селищної ради висловила недовіру.


Керування громадою депутати довірили Євгену Населенку, але він не протримався і півроку на капітанському містку. Правоохоронці викрили його на корупційних діяннях – вимагав хабаря у підприємця за надання у власність земельної ділянки.

Тож у серпні обов’язки виконувача обов’язків голови органу місцевого самоврядування селища Саврань став виконувати секретар селищної ради О. Жирун.

З цього приводу 31 серпня 2023 року на пленарному засіданні депутати визначили умови оплати праці О. Жируну на період здійснення ним повноважень селищного голови.

Одне з перших доручень нового керівника ОТГ адресувалося відділу земельних ресурсів, що разом з депутатами, які входять до складу постійної комісії з питань містобудування, агропромислового розвитку, земельної реформи, земельних відносин, екології та раціонального природокористування Савранської селищної ради мають розібратися із землями комунальної власності сільськогосподарського призначення. Передача в оренду таких земельних масивів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва буде забезпечувати додаткові надходження до бюджету громади.

Вас може зацікавити:

Голова РДА схвально відгукнувся про роботу селищної ОТГ Одещини

 Голову ОТГ з Одещини спіймали на хабарі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення