online

28.06.2023 15:22   Аграрний сектор

230

Директор аграрного департаменту ОДА розповіла про особливості роботи з пестицидами на ланах Одещини

 

28 червня набрала чинності постанова Кабміну №458

Директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської облдержадміністрації Алла Стоянова з цього приводу роз’яснила, що “документ визначає умови одержання посвідчення про право роботи з пестицидами особами, діяльність яких пов’язана з організацією робіт зі зберігання та застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами.


Це не поширюється на фізичних осіб, які застосовують пестициди для власних потреб, не пов’язаних з провадженням господарської діяльності, за умови, що такі пестициди дозволені для роздрібного продажу населенню у дрібнофасованому вигляді.

Посвідчення для роботи з пестицидами видають територіальні органи Держпродспоживслужби на безоплатній основі. Їх можуть отримати особи не молодші 18 років, які мають чинне свідоцтво про проходження навчання.

«Звертаю увагу, що допуски на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який вони видані», - зазначила А. Стоянова.

Також посадовець розповіла аграріям області про вдосконалення процедури оцінки відповідності насіння і садивного матеріалу при визначенні їх сортових якостей.

Вас може зацікавити:

• В облдержадміністрації розповіли про розбудову Одеського госпітального округу

Голова Одеської ОДА провів нараду щодо підготовки шкіл до нового навчального року

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення