online

27.06.2023 15:27   Освіта

360

Голова Одеської ОДА провів нараду щодо підготовки шкіл до нового навчального року

З керівниками районів і ОТГ 27 червня говорили про забезпечення максимальної безпеки учасників освітнього процесу

Підготовка закладів освіти до нового навчального року – одна із ключових тем сьогоднішньої селекторної наради при голові Одеської облдержадміністрації. Про це повідомив директор департаменту освіти ОДА Олександр Лончак.

«Наше головне завдання  – максимальна безпека дітей та всіх учасників освітнього процесу. У своєму виступі перед головами РВА та територіальних громад області акцентував увагу на всіх важливих аспектах. Ще 152 заклади загальної середньої освіти із 725 функціонуючих потребують будівництва, реконструкції або капітального ремонту укриттів. Це відповідальність засновників. Найбільша кількість таких шкіл розташована на території Одеського, Роздільнянського та Подільського районів. Також до 1 вересня 2023 року є доручення забезпечити роботу «КЛАСІВ БЕЗПЕКИ» в усіх закладах загальної середньої освіти області. Поряд з цим ми не випускаємо з поля зору продовження реалізації реформи системи шкільного харчування, цифровізації освітнього процесу, своєчасної доставки підручників, організації підвозу здобувачів освіти, участі закладів освіти у низці проєктів у співпраці з Міністерством освіти і науки України та благодійними міжнародними організаціями, реформі НУШ, оптимізації освітньої мережі в частині утворення опорних шкіл, закладів старшої профільної школи тощо», - розповів О. Лончак.


Керівник освітньої галузі регіону нагадав, що у батьків, як і в минулому навчальному році, є можливість вибору будь-якої форми навчання для своєї дитини. Проте запит на очну форму зріс в рази, в тому числі і в місті Одеса, і загалом по області. Тож забезпечення цих потреб вимагає зосередження уваги освітніх управлінців та всіх причетних на створенні безпечних умов для перебування в закладах освіти.

Посадовець додав, що в цьому році до великої шкільної родини Одещини доєднається 21 622 першокласники. Також впродовж начального року до закладів загальної середньої освіти зараховано 6529 учнів з числа ВПО, кількість таких дітей  в області постійно зростає.

Вас може зацікавити:

Партію ноутбуків отримала освіта Одещини від фонду міжнародної солідарності

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення