online

03.07.2023 17:24   Аграрний сектор

149

Директор аграрного департаменту Одещини закликала фермерів позмагатися за 25 дизель-генераторів

Програму фінансує Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL)

Директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова повідомила сільгоспвиробників про можливість отримати генератори.

Зазначається, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) і проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA) запрошують сертифікованих органічних операторів подавати заявки на безкоштовне отримання генераторів. Програму фінансує Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL).


«Звертаю увагу, загальна кількість генераторів – 25. Згідно умов, потрібно подати заявку у письмовій формі до 10 липня 2023 року. До кожної заявки додається копія дійсного сертифікату, виданого органом сертифікації, яку потрібно надіслати електронною поштою на адресу проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», - мовиться в інформації А. Стоянової.

Дизель-генератор потужністю 25 кВт (номінальну потужність 30-33 кВА). Якщо надійде більше 25 заявок, генератори будуть розподілені з врахуванням обсягів виробництва тваринницької продукції – розведення великої рогатої худоби, свинарства або птахівництва,  переробної потужності, включно з сушінням органічної сировини, тепличного виробництва, рибництва та продукції аквакультури, та потреби в безперебійному електропостачанні потужністю до 25 кВт.

Вас може зацікавити:

Директор аграрного департаменту ОДА розповіла про особливості роботи з пестицидами на ланах Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення