online

20.06.2023 22:36   Освіта

548

Директор департаменту освіти Одещини розповів про перші місця учнів з однієї ОТГ області

Дві команди Арцизької громади представлятимуть Одещину на всеукраїнських змаганнях

Директор департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак у соціальних мережах розповів про перші місця учнів з Арцизької громади, які представлятимуть Одещину на всеукраїнських змаганнях.

«Масштабна літня подія на Одещині під егідою Департаменту освіти і науки. Потужна енергетика, патріотичні гасла та завзята боротьба! Сьогодні, з дотриманням безпекових умов, провели фінал обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Діти вже роз’їхалися по домівках, тому можу зазначити, що все відбувалося на стадіоні «Динамо». Погода нам сприяла. І дяка Богу, без тривог, хоча містке укриття, звісно, було підготовлено. Вісімдесят учасників старшої та середньої вікових груп, переможці районних етапів, змагалися у 4 та 3 видах змагань відповідно. Що хотів би відзначити. По-перше, всі скучили за живим спілкуванням та неповторними емоціями, адже минулоріч, із міркувань безпеки, випробування проходили в онлайн-форматі. По-друге, школярі у цій грі отримують безцінний досвід, що допоможе кожному з них гідно зустріти виклики повсякденного життя, перемагаючи труднощі та долаючи перешкоди.


Хвилиною мовчання вшанували присутні вірних синів і дочок українського народу, які віддали життя у боротьбі за волю і незалежність.

Особлива подяка виховникам за гарну підготовку юних джур! Батькам за те, що у непростий час довірили нам найдорожче. А також всім, хто допомагав Департаменту у підготовці та проведенні широкомасштабного заходу, нашим партнерам, друзям та військовим.

Хто ж цього року здобув першість в області та поїде захищати честь регіону на Львівщину на всеукраїнському рівні? Інтригу розкрито. 48 членів суддівської комісії на принципах доброчесності і неупередженості об’єктивно судили змагання. Переможці визначені. Тож мої найщиріші вітання рою "Соколи" Арцизький ліцей 5 з початковою  школою та гімназією Арцизької  міської ради! Путівка на змагання до Львівської області ваша! З високим результатом (ІІ і ІІІ місце відповідно) вітаю рій "Меч Арея" Михайлівського закладу загальної середньої освіти Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району, рій "Клейноди" Татарбунарського ліцею імені Тура Білгород-Дністровського району. Це старші.

У середній віковій категорії місця розподілилися наступним чином: І місце посів рій "Незламні" Надєждівського ліцею Арцизької міської ради, ІІ місце - рій "Козацька воля" Знам'янського ліцею Березівського району і ІІІ місце - рій "Нащадки козаків" філії Малаївська гімназія Окнянського опорного закладу освіти Подільського району. Молодці!

Попри війну, вбачаю важливість і позитив у таких заходах, адже вони згуртовують найкращих, виховують патріотизм, командний дух, спортивний гарт, бажання не зупинятись на досягнутому, самовдосконалюватись, перемагати - всі ці риси обов'язково стануть у нагоді підростаючому поколінню. Слава Україні! Слава ЗСУ! Виховуємо гідну зміну! Пишаюся кожним і кожною!», - мовиться в дописі О. Лончака.

Це може вас зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини назвав причину невтішних справ у деяких школах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення