online

27.09.2023 18:57   Культура

2393

Директором Центру культурних послуг на Одещині стала Світлана Рябоконь

В Авангардівській громаді

Директором Центру культурних послуг Авангардівської громади стала Світлана Рябоконь.

Про це повідомив орган місцевого самоврядування селища Авангард, що у передмісті Одеси.


Нового керівника культурної сфери громади привітала селищна рада та побажала С. Рябоконь успіхів у роботі, реалізації всіх сміливих задумів та ідей, завжди відчувати міцну підтримку  колег, натхнення і творчого підходу до вирішення різного роду завдань.

«26 вересня 2023 року відбувся конкурс на посаду керівника Авангардівського Центр культурних послуг. Взяти участь у конкурсі виявила бажання Рябоконь Світлана Миколаївна. Під час засідання конкурсної комісії кандидат на цю посаду представила презентацію розвитку Центру впродовж п'яти років», - ідеться в інформації самоврядного органу.

З новим керівником культурної сфери громади селищна рада укладе п’ятирічний контракт

Варто зазначити, що 27 вересня в Одесі відкрився новий кар’єрний хаб «ВОНА» для жінок, що  постраждали від домашнього насильства або знаходяться у групі ризику.

Тут постраждалі жінки можуть безкоштовно отримати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу:

У відкритті простору для жінок взяла участь, зокрема, і Світлана Рябоконь з Авангардівської ОТГ

Нагадаємо

«ВОНА хаб» - це проєкт, що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.  Авангардівська громада в 2021 році стала однією із 15-ти громад в Україні, яких відібрано для участі в проєкті «Міста та громади, вільні від домашнього насильства».

Вас може зацікавити:

Громада Одеської області виграла конкурс і отримала грант для створення центру спільнотворення

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення