online

05.09.2023 20:58   Життя громад

669

Громада Одеської області виграла конкурс і отримала грант для створення центру спільнотворення

Конкурс проводила команда  Cedos спільно з Western NIS Enterprise Fund

Доброславська селищна рада Одеської області виграла конкурс на отримання гранту для створення громадського простору - центру спільнотворення.

Про це повідомила лідер громади Людмила Прокопечко.


Зазначається, що конкурс проводила команда  Cedos спільно з Western NIS Enterprise Fund.

«Із 311 конкурсних  заявок експертне журі обрало 10 громад-переможниць, серед яких є і Доброславська громада, до речі, єдина з Одещини.  В рамках проєкту ми створимо в селі Кремидівка громадський простір "ДоброХАБ".  Доброславська громада позиціонує себе як громада без околиць, розвиваючи всі території рівномірно. В адміністративному центрі громади ми створили умови для розвитку дітей, молоді та старшого покоління. На жаль, 3400 мешканців Кремидівського старостинського округу наразі лише мріють про облаштування місця для спільного проведення дозвілля, співпраці та всебічної реалізації свого інтелектуального і творчого потенціалу. Тож незабаром їхня мрія здійсниться. На реалізацію цього проєкту громада отримає 799 300 грн. Стартовою точкою у проєкті стане участь у триденному воркшопі у Львові, що відбудеться 7-9 вересня. Проєкт буде реалізовано до кінця року», - мовиться в інформації Л. Прокопечко.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки. Тут функціонують три старостинські округи: Шомполівський, Кремидівський, Трояндівський.

Вас може зацікавити:

Командири 28 бригади подарували голові ОТГ з Одещини рицарський щит і мечі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення