online

09.06.2023 16:06   Життя громад

399

Дві кращі сільради Одещини вирішили поглибити співпрацю

Визирська ОТГ – краща в області з населенням до 10 тис, Красносільська – з жителями до 15 тис

Дві кращі сільради Одещини вирішили поглибити співпрацю. Визирська ОТГ – краща в області серед громад з населенням до 10 тис, Красносільська – з жителями до 15 тис осіб.

З цього приводу Визирська сільрада ініціювала серед своїх жителів проведення громадського обговорення щодо  співробітництва з Красносільською сільською територіальною громадою у сфері надання інклюзивних послуг.


У селі Визирка хочуть врахувати думки мешканців своєї у доцільності співпраці з сусідньою ОТГ в питаннях проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку осіб, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, забезпечення психолого педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами.

З цією метою, зокрема, Визирська сільрада створила комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр». Тож дві сусідні ОТГ хочуть об’єднати свої зусилля та ресурси для допомоги дітям із зазначеними вадами.

Нагадаємо

Одеською обласною державною адміністрацією Визирська і Красносільська сільради визнавалися кращими в регіоні: перша серед ОТГ з населенням до 10 тис, друга – до 15 тис.

Довідка

До складу Визирської громади входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке.

У складі Красносільської ОТГ села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

 Вам може бути зацікавим:

Жителів сільради на Одещині запросили висловитися щодо оптимізації мережі шкіл

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення