online

22.04.2023 22:48   Освіта

396

Двоє учнів з Одеси перемогли в олімпіаді з історії

Учні з Одеси

Марія Дімова та Артем Пастощук

Департамент освіти і науки Одеської облдержадміністрації на своєму сайт привітав призерів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в онлайн форматі – Дімову Марію, ученицю 10 класу Одеського ліцею №117 та Пастощука Артема, учня 9 класу Одеського ліцею №9 Одеської міської ради.

Крім того, керівний орган освіти області щиру вдячність за гідну підготовку цих учнів висловив вчителям історії одеських шкіл Ладі Кобзар та Аліні Сидоренко.


Розраховують в ОДА і на перемоги школярів в олімпіаді з інших предметів – з інформатики та астрономії.

“Департамент освіти і науки тримає руку на пульсі всіх важливих подій в сфері освіти, безпосередньо організовує та проводить обласні олімпіади, сприяє участі переможців на всеукраїнському рівні. Особлива увага – обдарованій учнівській молоді. Забігаючи наперед, наголошу, що кожен дипломант та педагог обов’язково будуть відзначені на обласному рівні, є відповідна обласна програма. Ми опікуємося цим питанням і не випускаємо його з уваги”, – розповів директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак.

Також департамент освіти сповістив про ще одну перемогу.

Так, 19 квітня 2023 року відбувся фінальний етап ХV Конкурсу “Ерудит” серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти. Його проводить Міністерства освіти і науки України та Українського товариства глухих.

За результатами виконання учасникам тестових завдань з навчальних предметів та творчого завдання визначено переможців конкурсу. Перше місце посів Олександр Лапін – здобувач освіти в Одеській спеціальній школі № 91.

Це може вас зацікавити:

 У передмісті Одеси «Вітрила дитинства» вчать мистецтву королівської гри

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення