online

27.10.2023 19:42   Життя громад

364

Фейки про ремонт равлика за 500 тис грн бюджетних коштів спричинили паломництво у село на Одещині

До села Трояндове тягнуться туристи

Фейки в інформаційному просторі про ремонт равлика за 500 тис грн бюджетних коштів спричинили паломництво до села Трондове, що на Одещині.

Цьому феномену присвятила свій допис у фейсбуці голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко.


«Завдяки свідкам трояндівського Равлика, у нашій громаді з'явився ще один туристичний маршрут. Якщо ще кілька днів тому Парк равликів був просто місцем відпочинку місцевих мешканців, то тепер він перетворився на місце паломництва бажаючих побачити і зафіксувати на фото і відео цей дивовижний об'єкт.  Всі, хто встиг у ці дні побувати в Трояндовому, відзначають дивовижні властивості трояндівських равликів. Кажуть, якщо доторкнутися равлика за ріжки, то в агресивних людей відкриваються здібності, яких раніше вони за собою не помічали. По-перше, починають розуміти значення слів, яких раніше не розуміли, наприклад, що таке паркова скульптура і що таке пам'ятний знак і яка між ними різниця; по-друге, прокидається непереборне бажання перевіряти інформацію, яку вони бачить на сумнівних сайтах і телеграм-каналах, і по- третє, у них зникають такі риси як агресія, злість, заздрість, а натомість з'являються доброзичливість, виваженість, елементарна культура спілкування», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

У селі Трояндове вдячні створювачам фейків за рекламу їх скромного скверу равликів.

Раніше повідомлялося, що ​ голова Доброславської громади відгукнулася на розголос в інформаційному просторі про ремонт пам’ятника равлику.

Керівник цієї ОТГ зазначила, зокрема, що парк равликів у селі Трояндове відкрили три роки тому. За цей час жоден равлик не постраждав, нині парк виглядає як і на день відкриття, тож відсутня необхідність щось тут реставрувати.

Вас може зацікавити:

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення