online

23.10.2023 19:44   Війна

3778

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

Протягом року благодійна скарбниця братів поповнилася на 140 тис грн

В селищі Іванівка Березівського району юні музиканти Андрій і Артем на жвавому перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги України над ворогом.

Про це повідомив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.


Брати, яким відповідно 12 і 8 років, час від часу гостюють у бабусі і дідуся, беруть музичні інструменти і дають концерт перехожим, які на знак вдячності донатять на ЗСУ.

Зібрані кошти хлопці передають до гуманітарного штабу селищної ради.

«За останній рік, з 14 жовтня 2022 до 14 жовтня 2023 років маленькі волонтери зібрали для потреб Збройних сил України понад 140 тис грн», - зазначив В. Лобач.

Раніше повідомлялося, що під час благодійного ярмарку тиждень тому в селищі Іванівка для підтримки захисників України зібрали понад один мільйон гривень.

Водночас голова Доброславської громади Людмила Прокопечко в соцмережах поширила інформацію, що днями з селища Доброслав вирушила чергова машина з допомогою для наших захисників в одну з найгарячіших точок фронту.

«Завдяки волонтерській спільноті громади ми виконали всі замовлення воїнів. Список потреб, як і раніше, був великий. Два комплекти гуми, антени трьох видів, скиди для дронів, акумулятори, бензопили, плівка, утеплювач, цвяхи, кабель, запчастини, термоустілки, теплі шкарпетки, ліки, засоби гігієни. Крім цього, велика кількість продуктів харчування, кави, чаю, солодощів, овочів і фруктів, домашньої випічки і багато дитячих малюнків і оберегів», - ідеться в дописі Л. Прокопечко.

Вас може зацікавити:

Майже 700 працівників закладів освіти Одещини зі зброєю в руках захищають Україну від ворога

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення