online

22.03.2023 14:27   Культура

1227

Генерал ЗСУ: моїм землякам з Одещини треба брати приклад із 75-річного жителя Іванівки

Підприємець Віктор Пєнов

75-річний підприємець Віктор Пєнов з Одеської області створив маленьку оазу біля свого бізнесу

В Одеській області невід’ємною прикметою перших двох весняних місяців є наведення належного санітарного стану та благоустрою.

Територіальні громади регіону повідомляють про толоки на своїх територіях, зазначаючи, що з роботами на вулицях населених пунктів та поза їх межами слід встигнути до Великодня.


Днями, перебуваючи у післяопераційній  відпустці, провідав свою матір в одному з населених пунктів Березівського району генерал-майор ЗСУ Віталій Тюрін. У селищі Іванівка, зокрема, його увагу привернула на вулиці Центральній дивовижна земельна ділянка, що є прилеглою територією закладу громадського харчування кафе «Вечірнє».

Справжню маленьку оазу тут створив 75-річний підприємець Віктор Пєнов. Цей куточок в колишньому райцентрі Іванівка є зразковим та лідером серед усіх територій, що прилягають до установ, закладів та приватних будівель.

А в селищі Петрівка Великобуялицької сільради генерал Віталій Тюрін відвідав вулицю, що носить ім’я його батька, полковника Віктора Тюріна, який загинув у авіакатастрофі воєнного гелікоптера у 1993 році. На цій вулиці генерал відзначив зразковий порядок біля будівлі №77, що є заслугою родини Вдовиченків.   

Про хороші справи багатьох жителів у селі Ліски Кілійської громади інформує в соціальних мережах голова цієї ОТГ В’ячеслав Чернявський. Небайдужі мешканці пропонують всім бажаючим саджанці квітів, кущів та дерев. І самі беруть участь в озелененні села. Днями в цьому селі активісти посадили 10 саджанців волоського горіха, 30 кущів жасмину і безліч різних квітів.

Натомість у селі Градениці Біляївської громади довелося попрацювати інспекції з благоустрою. Через поганий стан територій інспектори склали 43 приписи, в яких вказали недоліки з благоустрою та визначили терміни їх усунення.

«Сподіваємося, що і інші мешканці села не забаряться  з генеральним прибиранням біля своїх осель», - зазначили в Біляївській громаді.

У селах Красносільської сільради комунальна служба з активом населених пунктів наводять лад біля пам’ятників, у скверах, на дитячих майданчиках та в зонах відпочинку.

Це може вас зацікавити:

 Найбільша антисанітарія: на Одещині служби і громадськість вийшли прибрати смітники на узбіччях автошляхів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення