online

21.03.2023 09:13   Культура

491

Найбільша антисанітарія: на Одещині служби і громадськість вийшли прибрати смітники на узбіччях автошляхів (фото)

Узбіччя доріг

Служби і громадськість Одещини вийшли прибрати смітники  на узбіччях автошляхів

Найбільшу антисанітарію в регіоні тепер представляють узбіччя автомобільних магістралей державного та міжнародного значення.

Тому свідченням є сумні краєвиди біля траси Одеса - Київ, що позначена багатьма смітниками, насамперед біля імпровізованих стоянок фур.


Тож працівники служби автомобільних доріг вийшли на дороги не лише полагодити деформовані після зими ділянки, а в першу чергу прибрати стихійні сміттєзвалища.

У Доброславській, Лиманській та багатьох інших територіальних громадах області весняні прибирання також розпочали з узбіччя автошляхів.

«Спершу вирішили навести порядок на узбіччях траси Одеса- Вознесенськ, що проходить через багато сіл громади», - зазначили в Доброславській селищній раді.

За весняні прибирання активно взялися і Біляївській громаді.

Так, молодіжна рада та шкільний парламент долучились до двомісячника з благоустрою та  навели лад на екостежці «Дністровія».

«Щиро віримо, що ініціатива юнаків – це приклад для усіх дорослих та маленьких мешканців Біляївки та Біляївської громади. Будьте активними, небайдужими, будьте патріотами та підтримайте свою громаду. На вулиці теплішає, а це значить, що прийшов час для толоки», - мовиться у зверненні Біляївської міськради. ⠀

Вболівають за своє довкілля і жителі Єреміївського старостинського округу Роздільнянської громади, які вийшли на вуличне прибирання. Також посадили багато дерев, навели лад на стихійному сміттєзвалищі.

В Окнянській селищні раді розповіли, що тут є чимало мальовничих місць для відпочинку. І серед них окраса селища – водойми і річка Ягорлик. Минулими вихідними згуртувалися місцеві рибалки-любителі та небайдужі жителі і навели чистоту на березі двох ставків.

Природоохоронні заходи приурочували до Всесвітнього дня води.

«Молодці ініціатори доброї справи. Ціную внесок активних людей у благоустрій і чистоту селища», - зазначив селищний голова Олег Бєлоус.

Натомість у місті Роздільна прибрали на пустирі сміття і 18 березня актив міста розпочав облаштовувати Парк миру на вулиці Івана Франка.

Це може вас зацікавити:

Казкове селище Одещини двомісячник з благоустрою розпочало з узбіччя траси Одеса - Вознесенськ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення