online

02.05.2023 20:12   Життя громад

734

Голова громади з Одещини показала фотозвіт про весняні роботи другого травня

Не лише в Доброславі, але й в інших селах громади

Голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко показала фотозвіт про весняні роботи на теренах громади.

«2 травня дуже великий фотозвіт, ну тому що нарешті встановилася гарна погода, і всі працюють. Навіть не знаю, як про все написати. З найприємнішого - висаджуємо квіти, їх буде дуже багато, тому продовжуватимемо і завтра, і післязавтра. Робимо дороги, хоч би комусь це і не подобається, в селі Кремидівка, бо дорожній фонд там ще той, але потрохи поліпшуємо. Ведемо новий водогін по вулиці 28 Бригади. Закінчуємо капітальний ремонт Кремидівської амбулаторії і благоустрою прилеглої території. Ще працюємо в Японському саду, щоб зробити красиву водойму», - розповіла Л. Прокопечко.


Натомість у смт Доброслав продовжуються роботи на об'єктах "Алея Дружби" і  "Ветеранський ХАБ".

«Отримали нові лавочки, які необхідно встановити в парках. Розпочали капітальний ремонт парканів на площі перед селищною радою. Закінчуємо встановлювати бордюри на проспекті Свободи. Ну і сапаємо, копаємо, фарбуємо, косимо траву», - доповнила розповідь лідер ОТГ.

Варто зазначити, що в голови Доброславської громади є чимало опонентів.

«Всіх, хто традиційно збирається закидати мене капцями, про всяк випадок інформую: всі роботи, які проводяться на території Доброславської селищної ради, проводяться виключно за кошти громади. Самі заробляємо і самі вирішуємо, як нам їх витрачати. Всім, кому здається, що кошти витрачаються не так, не туди і таке інше, пояснюю: кошти витрачаються за цільовими призначеннями, визначеними рішеннями сесій селищної ради. Всім, хто питає "а коли нарешті будуть зроблені" інші дороги, майданчики, парки і таке інше, відповідаю: коли будуть кошти і коли депутати вирішать, які саме об'єкти і в якій черговості будуть робитися, бо неможливо зробити все відразу», - відповіла на закиди недоброзичливців керівник селищної ради.

Це може вас зацікавити:

Голова громади з Одещини представив міністрам закордонних справ країн ЄС проєкт розбудови індустріального парку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення