online

28.05.2023 19:17   Життя громад

419

Голова громади з Одещини розповіла про новий неймовірний об’єкт в адміністративному центрі (фото)

Алея Дружби в смт Доброслав

Автор і дизайнер проєкту – Татьяна Габерстро, майстер  - Освальдо Іскердо Фрага

Голова Доброславської територіально громади Людмила Прокопечко у своїх інформаційних ресурсах розповіла про новий неймовірний об’єкт в адміністративному центрі цієї ОТГ – смт Доброслав.

Керівник селищної ради назвала новий об’єкт і захід з його відкриття неймовірними.


«Відкриття Алеї Дружби стало апофеозом наших зусиль, яка стала символом нашої сили, незламності, єдності з цивілізованим світом і нашої Перемоги. А ще - це символ нашої пам'яті про тих, хто з поля битви пішов у небо. Вдячна всім, хто долучився до задуму і реалізації цього проєкту та до організації і проведення заходу. Насамперед автору і дизайнеру проєкту Татьяна Габерстро, майстру - Освальдо Іскердо Фрага, головному підряднику Сергій Хоменко та його хлопцям, які працювали буквально вдень і вночі, щоб встигнути, бо погода постійно вносила свої корективи в графік робіт. Колектив добровільних помічників створив чудовий парк. Наші волонтери надавали транспорт, возили землю, прокладали воду, виходили на толоки. Завдяки спільним зусиллям ми змогли зробити те, у що мало хто вірив - за такий короткий термін створити цю чарівну красу», - розповіла Л. Прокопечко.

Проте не лише цією Алеєю селища рада примножила казкові локації в Доброславі.

Раніше повідомлялося, що в селищі ще одним улюбленим місцем відпочинку жителів та гостей став японський сад.

А одну з найдовших вулиць селища - проспект Незалежності, нещодавно застелили новим асфальтом. Також селищна рада продовжує ремонт найдовшої і найпроблемнішої дороги в громаді між селом Старі Шомполи та смт Доброслав.

Вам може бути зацікавим:

Шейх з ОАЕ написав листа голові ОТГ з Одещини і розраховує на співпрацю

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення