online

27.06.2023 13:52   Освіта

249

Партію ноутбуків отримала освіта Одещини від фонду міжнародної солідарності

Їх дадуть ДНЗ «Одеський центр професійно-техічної освіти» та вищому професійному училищу морського туристичного сервісу

Партію ноутбуків отримала освіта Одещини від фонду міжнародної солідарності, повідомив директор депатаменту освіти облдержадміністрації Олександр Лончак.

Посадовець зазначив, що Фонд міжнародної солідарності (республіка Польща) закупив 800 ноутбуків в рамках програми EU4Skills для підтримки профосвіти в Україні. 28 пристроїв дали Одеській області.


«26 червня заступник голови облдержадміністрації Роман Григоришин передав техніку ДНЗ «Одеський центр професійно-техічної освіти» та Одеському вищому професійному училищу морського туристичного сервісу. Ноутбуки насамперед передбачені для учнів та педагогічних працівників з числа внутрішньо переміщених осіб. А у цих закладах найбільше тих, хто змушений був залишити свої домівки внаслідок активних воєнних дій», - ідеться в інформації О. Лончака.

Варто зазначими, що програма EU4Skills фінансується ЄС і державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією, має на меті підтримку впровадження реформи професійно-технічної освіти в Україні.

Раніше повідомлялося, що в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розпочали опановувати професію слюсаря 290 юнаків.

Вас може зацікавити:

• Кулінарний хаб для шкіл: Одещину зі ще двома областями включили до пілотного проєкту

 Ліцей з Одещини передав «Гвардії наступу» 850 банок власноруч виготовленої тушонки 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення