online

18.08.2023 13:08   Війна

600

Голова Одеської ОДА запросив на зустріч керівників ОТГ: говорили про мобілізацію коштів для ЗСУ

17 серпня очільники ОТГ відвідали ОДА

В останні дні на Одещині в соціальних мережах розгорнулася дискусія щодо листа голови облдержадміністрації Олега Кіпера керівникам міських, селищних і сільських громад про мобілізацію коштів для потреб Збройних Сил України та акумулювання їх в ОДА.

Як тільки-но ОДА надіслала цього листа головам громад, по «гарячих слідах»  багато хто запідозрив владу регіону в нещирих намірах, розцінив рознарядку грошових внесків  як замах на місцеве самоврядування, децентралізацію та демократичні процеси.


За результатами зустрічі з Олегом Кіпером, голова Красносільської ОТГ та очільник обласного відділення “Всеукраїнська асоціація об’єднаних територіальних громад” Марина Архірій на своїй сторінці у фейсбуці розмістила допис такого змісту:

«Сьогодні разом з іншими головами громад, делегатами Одеського регіонального відділення  ВАОТГ, зустрілися з Олегом Кіпером. Обговорили низку проблемних питань, які турбують громади під час воєнного стану, домовилися про подальшу співпрацю. Упевнена, що такі конструктивні діалоги очільника області з представниками органів місцевого самоврядування. принесуть позитивні результати для громад Одещини».

Для ЗМІ М. Архірій також повідомила, що громади Одещини підтримали ініціативу ОДА про централізацію коштів для ЗСУ, бо це необхідно саме зараз для термінового забезпечення захисників усім необхідним.

За підрахунками облдержадміністрації, сума мобілізованих коштів на оборонні потреби має скласти майже 3 млрд грн.

Вас може зацікавити:

Перші із запланованих п’ятдесяти дронів селищна рада Одеської області вже відправила захисникам на фронт

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення