online

13.08.2023 11:50   Війна

233

Перші із запланованих п’ятдесяти дронів селищна рада Одеської області вже відправила захисникам на фронт

Волонтери Доброславської громади ледь не щотижня відвідують на передовій підрозділи ЗСУ

Перші із запланованих п’ятдесяти дронів Доброславська селищна рада Одеської області вже відправила захисникам на фронт.

Про це повідомила голова ОТГ Людмила Прокопечко.


«Отримали перші 10 дронів з 50-ти, які поїдуть на передову. Ще 10 отримаємо наступного тижня. А ще 30 отримаємо трохи пізніше, бо наразі проходить тендер», - зазначила Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що волонтери цієї громади майже щотижня відвідують на передовій підрозділи ЗСУ з продуктами харчування, запасними частина для техніки.

А в одному з дописів керівник селищної ради розповіла, що представники підрозділу ЗСУ, якому регулярно допомагає громада, завітали в селище Доброслав.

«Хлопці поїхали на передову з нашим волонтерським доробком. Забезпечили майже все, що просили: дрони, колеса, теплопушка, енергоакумулятор, фарба для військової техніки, цвяхи, запчастини, ноші. І багато фруктів і овочів, домашньої випічки, копчених курей, сала і ковбаси, кави і чаю й інших смаколиків», - доповнила розповідь очільник місцевого самоврядування Доброслава.

Також лідер громади сповістила про перемогу в конкурсі благодійної організації "Українська освітня платфома". Доброславська ОТГ презентувала проєкт "Оаза", що спрямований на відновлення та адаптацію ветеранів російсько-української війни, та отримала грант у розмірі 65 тис грн на його реалізацію.

Вас може зацікавити:

В Одеській області в укриттях двері відчиняються автоматично за сигналом «повітряна тривога»

Голова Одеської ОДА дав оцінку кавунам регіону

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення