online

26.06.2023 21:11   Політика

226

Голова Одеської ОДА зустрівся з послом Швеції

26 червня посол відвідав Одесу

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах Швеції в Україні паном Леннартом Ліннером. Про це повідомила пресслужба ОДА.

Зазначається, що представники Королівства Швеція вкотре висловили свою беззаперечну підтримку Україні.


Сторони домовилися про подальше співробітництво.

«Основні пріоритети нашої співпраці - це допомога після теракту на Каховській ГЕС, допомога ВПО, відновлення пошкоджених будівель та об’єктів, розвиток бізнесу та розбудова інфраструктури, зокрема транспортної», - заявив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Швеція з 24 лютого 2022 року вже надала  Україні гуманітарної підтримки на 1,54 млн євро, а для підтримки реформ в Україні було виділено понад 30 млн євро, зокрема для реформ, що передбачені вступом в ЄС.

«Ми захоплюємося мужністю у духом вашої країни! Україна обов’язково переможе, а ми продовжуватимо допомагати», - заявив Тимчасовий повірений у справах Швеції в Україні Леннарт Ліннер.

Посол зазначив, що сьогодні Уряд Швеції прийняв рішення про черговий пакет допомоги Україні, близько 35 млн євро. Він буде спрямований на фінансування гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури та розмінування.

Вас може зацікавити:

Одеська облрада нагородила парламентарів з Румунії почесними відзнаками 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення