online

24.06.2023 15:53   Політика

229

Одеська облрада нагородила парламентарів з Румунії почесними відзнаками

Одесу відвідали депутат Європейського парламенту від Румунії Влад Георге та депутат Національного парламенту Румунії Філіп Гаварняну

23 червня відбувся візит румунської делегації до Одеської області.

Про це повідомив депутат Одеської облради Андрій Бабенко.


«Вчора зустрів на кордоні гостей нашої області депутата Європейського парламенту від Румунії - Влада Георге та депутата Національного парламенту Румунії Філіпа Гаварняну. На моє запрошення вони  брали участь в пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Одеської обласної ради VIII скликання та були нагородженні почесними відзнаками Одеської обласної ради», - йдеться у повідомленні А. Бабенка.

Також гості з сусідньої країни спілкувалися з обласними депутатами щодо подальшої співпраці та реалізації проєктів, які можуть фінансувати Румунія та Європарламент.

Варто зазначити, що парламентарі взяли участь у пленарному засіданні депутатів регіонального зібрання, робота якого ознаменувалася чварами і протистоянням депутатів.

За роботою сесії, зокрема, соромно було спостерігати голові облдержадміністрації Олегу Кіперу. З цього приводу в Telegram О. Кіпер повідомив, що на сесії «прикро було спостерігати за постійними суперечками в залі. На перше місце треба ставити інтереси держави та регіону, а не свої політичні амбіції. Тим паче під час повномасштабної війни. Ворог у нас один».

Серед питань порядку денного депутати, попри чвари в сесійній залі, схвалили напрацювання облдержадміністрації щодо формування на Одещині спроможної мережі закладів охорони здоров’я.

Вас може зацікавити:

На відкриття ЦНСП у селі на Одещині завітало багато чиновників обласного та районного рівнів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення