online

22.01.2023 09:14   Освіта

307

Голова Одеської ОВА дав високу оцінку бомбосховищу школи

Бомбосховище ліцею №1 м. Арциз

Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко дав високу бомбосховищу ліцею №1 міста Арциз.

Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.


Зазначається, що обласна влада допомогла Арцизькій громаді здійснити капітальний ремонт укриття навчального закладу, виділивши з обласного бюджету два мільйони гривень. Крім ремонтних робіт в цю суму увійшло придбання обладнання для сховища. В умовах вйни в ньому можуть розміститися і навчатися 600 учнів.

Тож з 23 січня ліцей міста Арциз повертається до очної форми навчання. Більшість батьків учнів ліцею, побачивши на власні очі хороші умови в бомбосховищі, дають згоду на офлайн навчання дітей.

Раніше повідомлялося, що всі 12 шкіл Арцизької громади після канікул повертаються з другого півріччя до очної форми освітнього процесу.

До речі, за повідомлення управління освіти і науки облдержадміністрації, зимові канікули для учнів трьох громад області, - Визирської, Кілійської та Красносільської ОТГ минули з користю.

Ці громади беруть участь у швейцарсько-українському проєкті, в рамках якого протягом двох днів учнівська молодь опановувала основи відеозйомки та монтажу. З учнями займалися професіонали відеопродакшену.

Також читайте: Школи Одещини все більше переходять на очне навчання

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення