online

08.06.2023 08:59   Економіка і фінанси

810

Голова Ощадбанку відзначив хорошу роботу невеликого відділення на Одещині

Голова правління Ощадбанку нагородив грамотою завідувача відділення з смт Іванівка

Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов відзначив хорошу роботу Іванівського відділення, що в Березівському районі на Одещині, та нагородив грамотою завідуючу цією фінансовою установою Олену Максименко (на фото).

Столичне керівництво банку з робочою поїздкою відвідало Одесу і Миколаїв. Зустрічалися з підприємцями, але в першу чергу - з місцевим активом банку.


«Відзначили нагородами, зокрема, по три найкращих територіальних відділення в Одеській і Миколаївській областях, що перевищували планові показники по цільовим програмам на 20, 30, 50, і навіть 80%. Колеги, дякуємо за вашу роботу», - мовиться у повідомленні правління Ощадбанку.

Також нагородили найкращих продавців по ммсб в регіонах: Сиволапенко Надію з Миколаєва, що видала 42 кредити підприємцям на 67 млн грн, та Карпова Максима з Одеси, який видав 56 кредитів на 97 млн грн.

«Хороші результати в роботі, безпрецедентна довіра підприємців. Хоча на окремі нагороди заслуговують і бізнеси, що готові кредитуватися й працювати у надскладних умовах. Але для бізнесу – окремі програми заохочення від Ощаду. Як завжди, з регіональних відряджень повертаємось з купою ідей про поліпшення сервісів і програм для підприємців, про розвиток продуктів і нових грантових програм», - зазначили в правлінні банку.

Вам може бути зацікавим:

На Одещині міськрада виділила з бюджету підрозділу швидкого реагування 2,5 млн грн

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення