online

31.05.2023 08:09   Безпека

247

На Одещині міськрада виділила з бюджету підрозділу швидкого реагування ДСНС 2,5 млн грн

Кошти виділені згідно з програмою Балтської міськради щодо підтримки підрозділів Збройних сил України та ДСНС

Балтська міськрада, що в Поділььському районі Одещини, виділила з бюджету підрозділу швидкого реагування ДСНС 2,5 млн грн.

Про це повідомив міський голова Сергій Мазур.


Керівник громади, зокрема, взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення річниці створення частини Третього спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.

«Частина має славну історію, яку пишуть люди – сміливі, відчайдушні, відповідальні. Вручив підрозділу рятувальників сертифікат на отримання субвенції з місцевого бюджету Балтської міської територіальної громади на суму 2 500 000 грн в рамках програми підтримки підрозділів Збройних сил України та ДСНС», - розповів С. Мазур.

Натомість обласне відомство ДСНС повідомило, що в Подільському районі рятувальники провели профілактичний рейд в місцях масового скупчення людей та в торгових магазинах міста Кодима. Фахівці Служби порятунку під час інформаційних бесід роз'яснювали громадянам правила пожежної безпеки на об'єктах торгового призначення, правила пожежної безпеки в побуті, алгоритм дій при оголошенні сигналу "Повітряна тривога ", правила мінної безпеки.

Під час рейду рятувальники застерегли громадян не ігнорувати сигналом "Повітряна тривога" та прямувати до найближчого укриття. Рятувальники району продовжують навчати населення правилам безпеки життєдіяльності.

Вам може бути зацікавим:

Голова РДА з Одещини назвав дивом малу сільську школу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення