online

24.07.2023 15:13   Влада

271

Голова ОТГ з Одещина повідомила про роботу зі зверненнями громадян

Це питання слухалося на засіданні виконавчого комітету сільської ради

Голова Красносільської громади Одеської області Марина Архірій повідомила в соціальних мережах про роботу зі зверненнями громадян у першому півріччі року.

Керівник сільради, зокрема, інформує, що це питання заслухали на засіданні виконавчого комітету Красносільської сільради. За звітний період до виконавчого комітету сільської ради надійшло 141 звернення, з яких  13 колективних. У порівнянні з минулим роком звернень поменшало, здебільшого через те, що під час воєнного стану законодавством заборонено безоплатну передачу земель та надання дозволів на розроблення документації із землеустрою, крім випадків, де є об’єкти нерухомості.


На особистому прийомі сільського голови, заступників сільського голови, керуючого справами виконавчого комітету  та секретаря сільської ради   звернувся  21 громадянин.

За результатами розгляду позитивно вирішено – 49, на 62 питання надано  відповідні роз’яснення, решта перебувають у стадії розгляду.

Першочергова увага приділяється розгляду звернень, з якими звертаються особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, особи, які мають особливі заслуги перед Україною, багатодітні сім’ї, сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також соціально незахищені верстви населення.

Найбільшу частку в структурі питань, з якими звертались громадяни, залишаються  питання аграрної політики і земельних відносин. Важливими для мешканців громади є й питання  соціального   захисту населення (виділення матеріальної допомоги на лікування або у зв’язку зі скрутним  матеріальним становищем, оформлення пільг та ін.), питання   комунального і дорожнього господарства житлової політики  та ін.

Окремо слід відзначити надходження великої кількості звернень громадян стосовно надання адміністративних послуг. Так, через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  від жителів  Красносільської громади за перше півріччя надійшло 4256 звернень.

Найбільш витребувані серед населення адміністративні послуги: з реєстрації місця проживання, паспортні послуги, послуги соціального характеру, послуги, пов’язані з державною реєстрацією нерухомого майна, послуги, пов’язані з державною реєстрацією бізнесу та громадських формувань, адміністративні послуги щодо виконання підготовчих та будівельних робіт і прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

За результатами розгляду даного питання начальникам управлінь і відділів сільської ради доручено посилити контроль щодо своєчасного, об’єктивного і кваліфікованого розгляду звернень громадян та надання конкретних і фахових відповідей заявникам за результатами розгляду їх звернень.

Також виконком розглянув питання соціального захисту жителів громади: за рахунок місцевої цільової програми «Милосердя в дії», виділено матеріальну допомогу породіллям, жителям на лікування і операції, а також  на поховання.

Крім того, перед початком навчального року затвердили положення та  порядок використання шкільних автобусів. Сподіваємося, що  у вересні частина учнів зможе навчатися за шкільними партами.

Одеські новини раніше повідомляли, що до складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка,

Вас може зацікавити:

Сільський «Пункт здоров’я» в Одеській області отримав холодну і гарячу воду

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення