online

14.07.2023 14:40   Життя громад

461

Сільський «Пункт здоров’я» в Одеській області отримав холодну і гарячу воду

У селі Баранове Березівського району

«Пункт здоров’я» у селі Баранове Іванівської селищної громади Одеської області отримав холодну і гарячу воду.

Про це повідомив селищний голова Віктор Лобач.


«Тримаємо взятий темп – кожного тижня в Іванівській селищній громаді повинен відкриватися хоча б  один новий об’єкт для людей. Цього разу зробили сучасний ремонт санвузла в Баранівському пункті здоров’я, тепер тут підведено гарячу і холодну воду, зроблено водовідведення, каналізацію, вентиляцію та  замінена електропроводка», - йдеться в інформації В. Лобача.

Це зручно та потрібно  фельдшеру Людмилі Білухі та, головне, жителям, що відвідують «Пункт здоров’я» в Баранівському старостинському окрузі.

Крім того, в цьому окрузі на двох вулицях зробили поточний ремонт вуличного освітлення та встановили нові сучасні LED-ламп.

«Ми дбаємо за всі наші старостинські округи. Роботи проводяться за власні кошти нашої громади», - доповнив розповідь керівник ОТГ.

Раніше повідомлялося, що тиждень тому стихія наробила багато шкоди в Білчанському та Баранівському старостатах Іванівської громади.

Буревій з градом, зокрема, знищили понад 500 га посівів соняшнику та пшениці, зривали дахи з будинків в селах Білка і Баранове, повалили водонапірну башту та дерева.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Іванівка та села Адамівка, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка.

Вас може зацікавити:

Міський голова з Одещини розповів про усунення наслідків буревію вночі на 14 липня

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення