online

09.06.2023 14:37   Війна

307

Голова ОТГ з Одещини: жителям Херсонщини потрібні газові пальники, ліхтарі, гумові чоботи, одяг

Волонтери вирушають до херсонців

Голова Доброславської громади з Одещини Людмила Прокопечко в соціальних мережах сповістила громадськість про потреби жителів з Херсонщини.

Керівник громади, зокрема, зазначила, що представники селищної ради вирушають до херсонців та закликала долучилися до збору деяких речей.


Очільник ОТГ просить приносити волонтерам ліхтарики, батарейки, свічки, сірники, гумові чоботи, плівку, ковдри, подушки, простирадла, літній одяг для дітей і дорослих, ємності для питної води.

Натомість Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан інформує, що 10 червня перша вантажівка з питною бутильованою водою, яку продовжують надавати жителі міста, вирушить до постраждалих громад Херсонської області.

«Питна вода – це найнеобхідніше, чого наразі потребують мешканці підтоплених територій Херсонщини, а тому ми не припиняємо збір бутильованої води. Ті мешканці Білгорода-Дністровського, хто прагне допомогти херсонцям, постраждалим внаслідок теракту на Каховській ГЕС, можуть приносити на подвір’я Білгород-Дністровської міської ради питну воду у заводській тарі об’ємом 5-6 літрів для формування гуманітарного вантажу», - зазначив В. Граждан.

У свою чергу Іванівський селищний голова Віктор Лобач повідомив, що 8 червня, за перший день збору допомоги для жителів Херсонщини, зібрали понад 62 тис грн та 7 тис літрів води, за кошти гуманітарного штабу при Іванівській селищній раді закупили дві бензинові водяні помпи для відкачування води, два пожежні рукави, жилети, гумовий човен.

Про надання невідкладної допомоги співвітчизникам, що потерпають від затоплення по дві сторони Дніпра нижче Каховського моря, інформують й інші керівники і волонтери громад Одещини.

Вам може бути зацікавим:

Першу бригаду сформувала громада на Одещині для допомоги затопленій Херсонщині

Одещина готується прийняти співвітчизників із затопленої Херсонщини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення