online

26.07.2023 16:01   Життя громад

774

Голова ОТГ з Одещини: наші роботи в селах громади – на часі

Лідер волонтерського руху Одещини на підтримку ЗСУ розповіла про справи з благоустрою

Голова Доброславської громади Людмила Прокопечко є лідером волонтерського руху Одещини на підтримку ЗСУ серед голів ОТГ регіону.

Тут ледь не щотижня спільнота смт Доброслав звітує про відправлення машин з потрібними на фронті речами на Бахмутський, Херсонський напрямки.


У своєму дописі в соціальних мережах про справи з благоустрою в селах громади голова зазначила: «хто б там що не говорив, ми переконані, що це на часі».

«У Трояндовому завтра чекаємо районну конкурсну комісію, яка обирає населені пункти для участі в обласному етапі конкурсу на кращий населений пункт з благоустрою, тому готуємось. А ще завтра в Трояндовому відкриваємо пам'ятний знак загиблим героям російсько-української війни. В Кремидівці теж дуже багато роботи. Післязавтра відкриваємо тут амбулаторію і прихисток для внутрішньо переміщених осіб. А ще готуємось до відкриття чергового бювету і станції очистки води. Як і в Трояндовому, будемо відкривати тут пам'ятний знак загиблим Героям російсько-української війни. І хто б там що не говорив, ми переконані, що це на часі. І в інших населених пунктах роботи йдуть за планом», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що протягом останніх днів точиться дискусія щодо марнотратства місцевих бюджетів, які мало спрямовують коштів на підтримку Сил оборони України.

Вас може зацікавити:

Голова громади з Одещини разом з однодумцями доставили до лінії фронту гостинці підрозділам ЗСУ

Голова ОТГ з Одещини: за три роки проєктів «Небайдужі» реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив 

 
 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення