online

13.07.2023 08:04   Життя громад

295

Голова ОТГ з Одещини: за три роки проєктів «Небайдужі» реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив

У цьому році в Доброславській громаді реалізовують 16 ідей

Голова Доброславської громади Одеської області Людмила Прокопечко: за три роки конкурсу проєктів «Небайдужі»  реалізовано понад 30 молодіжних ініціатив.

«Більшість проєктів вже живуть власним життям і приносять користь громаді, деякі ще на стадії реалізації, а є серед них ті, які так сподобалися і командам, і громаді, що стали традиційними щорічними подіями», - повідомила в соціальних мережах 12 липня Л. Прокопечко.


Керівник ОТГ розповіла, що цього року 16 команд реалізовують свої чудові ідеї.

По завершенню реалізації проєктів всі команди прозвітують про виконану роботу, тож громада зможе познайомитися з їх результатами.

«Сьогодні ж хочу розповісти про надзвичайно цікавий проєкт, що був реалізований буквально декілька днів тому. Називається він "Доброславський соловейко". Починаючи його, команда дуже хвилювалася, бо нічого подібного в громаді ще не було. А ще була величезна відповідальність і дуже багато роботи: знайти і запросити зіркових тренерів, підготувати всю атрибутику, підготувати сценарії, забезпечити організацію і, нарешті, запросити до участі в конкурсі яскравих виконавців. Я не знаю, чи бачили ви вже відео з конкурсу, але для мене це було фантастично. Всі конкурсанти ще раз продемонстрували, яка талановита українська молодь!», - йдеться в дописі Доброславського селищного голови.

Раніше повідомлялося, що в липні громадськість відзначала річницю свого заснування смт Доброслав.

В числі програми заходів, зокрема, були й конкурси на кращу садибу та найсмачніший борщ.

Гості Доброслава мали нагоду також відвідати багато цікавих локацій, серед яких сквери «Бабусин садочок», «Перлина Доброслава», «Української пісні», «Японський сад», «Дубай-парк», «Щедрик», болгарської культури «Тракія», «Закоханих сердець», Мистецька алея та інші оригінальні артоб’єкти.

Вас може зацікавити:

Переможця в номінації «кращий двір» влада на Одещині запропонувала визначити жителям

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення