online

03.06.2023 14:52   Війна

274

Голова ОТГ з Одещини розповіла про теперішні потреби захисників на фронті

Зараз на передовій потрібні засоби від комарів і кліщів, тонкі шкарпетки, футболки

Голова Доброславської територіальної громади з Одещини Людмила Прокопечко в соціальних мережах розповіла громадськості про теперішні потреби захисників на фронті. 

«Дорогі друзі, на 9 червня ми плануємо чергову відправку на фронт. На сьогодні вже придбали  багато дуже потрібних і дорогих речей. На кошти, які ми зібрали на ярмарку (173 000 грн), придбали 3 тепловізори, щоправда довелося додати 5 000 грн з тих коштів, які залишилися з минулого разу. Ще придбали 23 антени на суму 68 000 грн, 3 планки (цев'є) на суму 3 600 грн, 55-дюймовий телевізор для контрольно-спостережного пункту на суму 23 500 грн., 6 шин на суму 49 500 грн. Це все придбали за кошти наших волонтерів. Ще до п'ятниці потрібно придбати ноутбук і тонометри для медиків 28 бригади, але на все це у нас вистачить коштів. Прохання до небайдужих жителів таке: зараз потрібні на передовій засоби від комарів і кліщів, засоби тонкі шкарпетки і футболки. А з продуктів, що нешвидко псується – паштети, тушонки, рибні консерви, вермішель і каші швидкого приготування, овочі, фрукти, кава, чай, домашня випічка», - мовиться у зверненні Л. Прокопечко.


Раніше розповідалося про відкриття Алеї Дружби в смт Доброслав.

«Наша Алея стала символом сили, незламності народу та його єдності з цивілізованим світом, символ нашої пам'яті про тих, хто з поля битви пішов у небо. Вдячна всім, хто долучився до задуму і реалізації цього проєкту. Наші волонтери надавали транспорт, возили землю, прокладали воду, виходили на толоки. Завдяки спільним зусиллям ми змогли зробити те, у що мало хто вірив - за такий короткий термін створити цю чарівну красу», - розповіла керівник селищної ради.

Вам може бути зацікавим:

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад у Доброславі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення