online

14.05.2023 08:40   Життя громад

873

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад на Одещині

Відтепер у новій казковій локації в смт Доброслав живуть дві черепахи

Поліцейські знайшли черепаху і принесли її в японський сад на Одещині. Про це повідомила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.

«Це Доброслав, друзі! Сьогодні у нас прямо якийсь день черепахи. Після того, як в Японському саду оселилася манюсінька черепашка, яку знайшла і принесла Людмила Лавренюк, у нас з'явилася ще одна, але вже величенька. Її знайшли на дорозі дівчата з відділу поліції і, звичайно ж, принесли в Японський сад. Тепер їх двоє, і їм не буде сумно», повідомила Л. Прокопечко.


Раніше повідомлялося, що цієї весни в Доброславі з’явилася ще одна казкова локація – японський сад, в якому дизайн відповідає традиціям Країни сонця, що сходить. Цієї весни в саду закінчили облаштування водойми, вхід до локаціє прикрасили гарні ворота.

За кілька останніх років селищна рада багато попрацювала над впорядкуванням адміністративного центру громади.

Не забувають у громаді і про інші свої села. Зокрема, у ці дні тут розпочали дорожні роботи у Вовківському на вулицях Молодіжна і Степова. У Трояндівському старостинському округу розпочали ремонт дороги від с. Трояндове до траси Одеса - Вознесенськ.

Селищна рада підтримала ініціативу молоді, яка на ярмарку «Небайдужих» захистила 16 проєктів і вже їх реалізує. У числі проєктів – "Павловнієвий рай" та «Ретро дворик» у Доброславі. "Ляльковий світ" у с. Старі Шомполи, "Етнохаб "Під стріхою" у с. Кремидівка.

Довідка

До складу цієї громади крім Доброслава входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Це може вас зацікавити:

Оновленим постав проспект Незалежності на Одещині

Голова громади з Одещини показала фотозвіт про весняні роботи

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення