online

04.09.2023 11:12   Освіта

260

Голова ОТГ з Одещини розповіла про важливу подію в сільській школі

У школі села Павлинка відкрили клас безпеки

Днями у Павлинському ліцеї Одеської області запрацював інтерактивний «Клас безпеки».

Про це повідомила голова Красносільської сільради Марина Архірій.


Зазначається, що тут навчатимуть школярів азам безпечної поведінки, правильним діям в умовах ймовірних надзвичайних ситуацій.

«Клас  облаштований інтерактивними виставковими і творчими матеріалами, зоною для відпочинку та перегляду навчальних відеороликів. Навчальний простір розділений на спеціальні розділи. Це і пожежна і мінна безпеки, цивільний захист, правила дорожнього руху, домедична допомога, а також зона психологічного розвантаження», - розповіла керівник громади.

На першому уроку в новому «Класі безпеки» учні з цікавістю слухали фахівців служби порятунку, які продемонстрували школярам пізнавальні відео та тематичні ігри, а  медичний працівник села Красносілки провів з педагогами урок домедичної підготовки  із серцево-легеневої реанімації.

Варто сказати, що за інформацією директора департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександра Лончака, що 1 вересня школи області по максимуму очно зустріли школярів.

«Створити безпечний освітній простір – це велика праця. Подякував кожному техпрацівнику, кожному робітнику, електрику, педагогам, вихователям,  майстрам виробничого навчання, керівникам закладів, усім, хто не шукав легких шляхів, а з великим старанням виконував роботу по створенню й облаштуванню безпекового, комфортного освітнього середовища», - зауважив О. Лончак.

Вас може зацікавити:

Директор департаменту освіти закликав колег з двох громад Одещини активізувати підготовку до нового навчального року

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення