online

19.08.2023 12:40   Освіта

273

Директор департаменту освіти закликав колег з двох громад Одещини активізувати підготовку до нового навчального року

Це стосується відділів освіти Кодимської і Савранської ОТГ

Директор департаменту освіти облдержадміністрації Олександр Лончак закликав колег з двох громад Одещини активізувати підготовку до нового навчального року. Це стосується відділів освіти Кодимської і Савранської територіальних громад.

Обласний чиновник відзначив, що із 72 закладів загальної середньої освіти Подільського району, згідно з оперативними даними та проведеними департаментом співбесід з керівниками органів управління освітою, всі планують розпочати навчання очно. Де мала потужність укриттів – змішано.


«Єдине прошу керівників Кодимського і Савранського відділів освіти активізуватися з підготовкою, часу було вдосталь», - зазначив О. Лончак.

Керівник освітньої галузі області наголосив, що значна увага зараз приділяється облаштуванню захисних укриттів.

«Освіта – це те, що болить кожному. А в умовах війни тим більше. Мрію про дві речі – Перемогу і сучасні освітні простори з усім, що треба, у кожній громаді», - доповнив розповідь очільник департаменту.

Добру оцінку О. Лончак дав стану справ в закладах освіти Ізмаїльського району, особливо він відзначив роботу освітян, батьків та колективи закладів Саф’янівської, Кілійської, Ренійської, Суворовської та Ізмаїльської міської територіальних громад.

Вас може зацікавити:

На Одещині замінили двері у школі, що служили закладу 127 років

Школярі трьох шкіл ОТГ на Одещині прийдуть першого вересня до чистих і затишних класів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення