online

14.06.2023 12:57   Життя громад

330

Голова ОТГ з Одещини розповів про роботу «мобільного кейсу» в місцевому ЦНАП

Адміністративні послуги стали доступніші

Голова Арцизької громади Сергій Парпуланський розповів про роботу «мобільного кейсу» в місцевому ЦНАП

Керівник громади зазначив, що тепер мешканці сіл, особи з інвалідністю, люди похилого віку та громадяни, які не мають можливості дістатися до відділу ЦНАП міста, мають можливість скористатися необхідними адмінпослугами за місцем мешкання.


«Для громади найважливіше, щоб отримувачі адміністративних послуг були задоволені, ЦНАП став територіально доступним, а «Мобільний офіс» скорочує відстань і економить час людей, яким проблематично залишати свої домівки та населені пункти. Для отримання адміністративної послуги з виїздом до місця перебування або проживання заявника, варто звернутися до цього відділу міської ради за визначеним телефоном, через особу, що представляє інтереси суб’єкта звернення. Послуги можна замовити і на сайті підрозділу», - розповів С. Парпуланський

Цей проєкт міськрада втілила за сприяння «Програми ЄС Міцні Регіони — Спеціальна програма підтримки України», яка співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного розвитку Німеччини та реалізується GIZ Ukraine.

Також очільник громади повідав зроблене в селах за тиждень. Так, у Глинці завершили монтаж водонапірної башти, у с. Плоцьк розпочали впорядковують ігровий майданчик для дітей.  У с. Делень ремонтують будівлю, в якій станція очистки води.

Нагадаємо

До складу цієї громади входять місто Арциз та села Виноградівка, Главані, Делень, Задунаївка, Кам'янське, Надеждівка, Нова Іванівка, Новоселівка, Новохолмське, Плоцьк, Прямобалка, Холмське.

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області будівельники ставлять на школі новий дах

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення