online

09.06.2023 09:52   Освіта

351

В Одеській області будівельники ставлять на школі новий дах

У Перехрестівській школі розпочався капітальний ремонт покрівлі

В Одеській області будівельники ставлять новий дах на школі села Перехрестове Роздільнянського району.

Про це повідомила Затишанська селищна рада.


Зазначається, в цьому освітньому закладі розпочався капітальний ремонт покрівлі. Роботи виконуються за рахунок коштів громади.

Працівники підрядної організації зняли старий шифер, зробили ревізію дерев’яних конструкцій та замінюють трухляві дошки на нові. Також встановлюється гідробар’єр, а деревина покривається антисептиком.

Після виконання цих робіт дах школи вкриють металочерепицею.

«Ми взялися за ремонт даху через те, що шифер у багатьох місцях потріскався і дощівка псувала стелю в класах, коридорах. Ще однією великою проблемою є відсутність водостічної системи, тож в період дощів чи танення снігу вся вода стікала під фундамент. Тому після капремонту покрівлі буде обладнано комплекс жолобів і труб, що допоможе запобігти підмиванню будівлі школи», - розповів селищний голова Геннадій Топольницький.

Голова громади додав, що у цьому закладі загальної середньої освіти планують здійснити внутрішній капітальний ремонт, придбають нові меблі та необхідне для навчального процесу обладнання.

«Спершу треба, щоб школа мала надійний дах і систему водовідведення, після цього можна братися за ремонт всередині приміщення», - доповнив розповідь керівник селищної ради.

Нагадаємо

До складу цієї ОТГ входять селище Затишшя та села Торосове, Перехрестове, Андрусова, Весела Балка, Гедеримове Перше, Дружелюбівка, Загір’я, Краснопіль, Нова Григорівка, Скинешори, Володимирівка, Іванівка, Малорошове, Перехрестове Перше, Петрівка. Освітні послуги тут надають три школи.

Вам може бути зацікавим:

Вчителі з Одещини навчальний рік завершили масовими спортивними змаганнями

В Одеській області запрацювали пришкільні табори відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення