online

26.10.2023 08:49   Життя громад

1845

Голова ОТГ з Одещини відповіла на розголос в інформаційному просторі щодо ремонту пам’ятника равлику

У ЗМІ та соцмережах йдеться про 500 тис грн на ремонт скверу в селі Трояндове

Голова Доброславської селищної ради Одеської області Людмила Прокопечко відповіла на розголос в інформаційному просторі щодо ремонту пам’ятника равлику. У ЗМІ і соцмережах йдеться про 500 тис грн на ремонт скверу в селі Трояндове.

Опозиційно налаштовані до керівника ОТГ громадяни з’ясували, що орган місцевого самоврядування селища Доброслав оголосила тендер на ремонт пам'ятника равлику.


«Для тих, хто здатний адекватно оцінювати інформацію, пояснюю. Парк равликів у Трояндовому відкритий майже три роки тому. За весь цей час жоден равлик не постраждав, і взагалі парк виглядає так, як і при відкритті, тобто жодного пошкодження жодного паркового об'єкту немає, тому не було необхідності щось реставрувати. Кошти, про які пишуть "активісти", були виділені на нову локацію з встановленням пам'ятного знаку загиблим Героям. Локацію було відкрито в липні цього року. Впродовж вже довгого часу дехто системно займається дискредитацією мене особисто і команди, запускаючи нові і нові фейки, але прикро, що деякі ЗМІ не обтяжують себе елементарною перевіркою фактів, про які пишуть», - мовиться у дописі Л. Прокопечко у фейсбуці.

Також голова громади сповістила, що підходять до завершення ремонтні роботи у двох укриттях - в селах Ониськове і в Трояндове. До кінця жовтня тут відремонтують покрівлю Шомполівського дитячого садка і систему опалення Доброславського ліцею.

Нагадаємо

До складу громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Вас може зацікавити:

На Одещині юні музиканти Андрій і Артем на сільському перехресті за дві години зібрали 2711 гривень для перемоги

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення