online

03.08.2023 18:52   Життя громад

749

Голова ОТГ з Одещини відповіла на звинувачення про «відмивання і крадійство»

Доброславська громада є лідером волонтерського руху в області

Голова Доброславської селищної громади Одеської області Людмила Прокопечко відповіла на звинувачення опонентів про «відмивання і крадійство», зазначивши, що намагалася не звертати уваги на той бруд, що був вилитий на неї та на всю команду селищної ради.

«За останній місяць чого тільки не було: і "відмивання", і "списування", і "крадійство", і навіть "бенкет на крові".


«Що цікаво. Ми працюємо в об'єднаній громаді 2,5 роки, і до об'єднання 5 років, і якось увесь цей час ніби все робили правильно, нас не цькували і не звинувачували. Ми влаштовували, коли почалася велика війна, а всі ті, хто сьогодні оголосили себе борцями із злодіями в селищній раді, повтікали за кордон, і коли ми місяцями не бували вдома, спали в приміщенні селищної ради, будували блокпости, готували "коктейлі молотова", бо лінія фронту була дуже близько від нас, годували тисячі військових, відправляли машини на фронт, вони виставляли радісні фото з мирної Європи. Ще одні або сховали за кордоном своїх чоловіків і синів призовного віку, або ж купили їм "білі білети".

Ми влаштовували і тоді, коли русня нещадно бомбила нашу енергосистему і люди тижнями сиділи без світла і води. Наша громада майже не відчула цього на собі, бо ми налагодили співпрацю з різними закордонними організаціями і благодійними фондами, отримали грантову підтримку і забезпечили нормальне функціонування всіх систем життєзабезпечення. Незважаючи на війну, ми змогли в найкоротший термін відновити роботу всіх наших підприємств і забезпечити виконання бюджету.

Весь цей час ми допомагали фронту. За період повномасштабної війни ми виділили з бюджету громади біля 25 млн грн, ще понад 30 млн з нашого бюджету вилучають в державний бюджет, а також організували потужний волонтерський рух. Саме волонтерами громади (працівниками селищної ради, закладів освіти, лікарні, комунальних підприємств, фермерів і підприємців) для потреб армії було передано 17 автівок, велика кількість дронів, тепловізорів, планшетів, генераторів, старлінків, біноклів, навушників, бензопил і багато-багато іншого). Ми не просили жодної копійки з бюджетів вищих рівнів. Все, що ми робили, ми робили за власні кошти громади. Ми приймали програми і виконували їх, не порушуючи при цьому бюджетне законодавство. Коли 590 постанова обмежувала нас у виконанні тих чи інших робіт, ми їх не робили, а коли дозволили використовувати кошти на більше видів робіт, ми ці роботи робили, бо вони були передбачені Програмою соціально-економічного розвитку. При цьому ми робили це не за рахунок допомоги ЗСУ, навпаки, в цьому році ми її значно збільшили

І ось, коли все стабілізувалося,  злагоджено запрацювали виконком, депутатський корпус, всі організації і установи, збільшилися надходження до бюджету, з'явилися вони - "патріоти - борці" і почали свою брудну кампанію дискредитації і психологічного терору. Можна, звичайно, і далі не звертати на них увагу, але хочеться все ж застерегти тих, хто ведеться на цю брудну брехню: зруйнувати все можна дуже швидко, а побудувати - ні. За жодним з цих "борців" немає жодної корисної для громади справи. Там, де вони - завжди доноси, підлість і брехня», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Вас може зацікавити:

Голова ОТГ з Одещини: наші роботи в селах громади – на часі

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення