online

30.05.2023 18:52   Соціальний захист

386

Голова ОТГ з Одещини відвідав усіх матерів-героїнь

Їх у Затишанській громаді 26

Голова Затишанської територіальної громади Роздільнянського району Геннадій Топольницький відвідав усіх матерів-героїнь, що проживають у населених пунктах цієї ОТГ.

Про це 30 травня повідомив орган місцевого самоврядування в селищі Затишшя.


«У травні дорослі й малі донечки та сини поспішили до своїх матусь, щоб подякувати за тепло і ласку, за любов і розуміння, щоб висловити свою безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші матері. Не залишилася осторонь сердечних привітань і Затишанська громада. Селищний голова разом з начальником управління з питань освіти, культури та молодіжної політики Оленою Мирзакіровою відвідали всіх матерів-героїнь і вручили їм продуктові набори. Теплі слова вітань розчулили жінок, вони щиро дякували за увагу і турботу», - мовиться у повідомленні селищної ради.

Зазначається, що станом на сьогодні в Затишанській громаді проживає 26 матерів-героїнь:

у селі Торосове – Олена Віталіївна Грубник, Людмила Василівна Зінчук, Людмила Олексіївна Фраєр, Ольга Василівна Тростенюк, Марія Єфремівна Порошенко, Надія Григорівна Ручка, Марія Миколаївна Пуя;

у селі Перехрехрестове – Олена Степанівна Білоусова, Любов Антонівна Басил, Олена Костянтинівна Бесараб, Ольга Іванівна Доронюк, Людмила Марківна Зборовська, Ольга Касянівна Бабич, Марія Петрівна Зестря, Олександра Трофимівна Томак, Ольга Петрівна Шимків;

у селі Дружелюбівка – Варвара Костянтинівна Днестрян;

у селищі Затишшя - Галина Михайлівна Ворнікой, Валентина Василівна Люшнєнко, Єфросинія Степанівна Єміленко, Любов Петрівна Опра, Єлизавета Антонівна Фуркало, Зінаїда Прокопівна Шворак, Катерина Петрівна Браткова, Лідія Іванівна Зоренко, Катерина Олександрівна Гураль.

Раніше повідомлялося, в селищі Іванівка Березівського району нещодавно урочисто відкрили пам’ятник Матері та сквер навколо скульптури.

Вам може бути зацікавим:

 На Одещині селищна рада надає грошову допомогу батькам при народженні дітей 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення