online

22.05.2023 22:07   Соціальний захист

545

На Одещині селищна рада надає грошову допомогу батькам при народженні дітей

Якщо батько військовий – 35 тис грн

22 травня в Авангардівській селищній раді урочисто вручили молодим батькам грошові сертифікати в рамках селищної «Програми щодо виплати разової грошової допомоги при народжені дитини на 2023 рік».

«Дякую вам, що у такий важкий час наважились стати батьками, а ми у свою чергу буде робити все можливе, щоб дітки щасливо зростали в нашій Авангардівській громаді», - зазначив голова Сергій Хрустовський.


На нагороджені були представлені родини з різних населених пунктів громади – з сіл Нова Нова Долина і Прилиманське, селищ Радісне і Хлібодарське.

У поточному році орган місцевого самоврядування в смт Авангард надає підтримку молодим батькам у розмірі 25 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину, а якщо хтось із батьків військовослужбовець – по 35 тис грн.

«Допомога надається для придбання необхідних дитячих товарів, засобів гігієни та догляду, продуктів харчування, іграшок для повноцінного розвитку маленького мешканця громади», - доповнив розповідь С. Хрустовський.

Варто зазначити, що в місцевому ЦНАП приділяють особливу увагу відвідувачам з дітками. У приміщенні створений окремий куточок, в якому діти можуть малювати, читати книжки, а більш непосидючі позбирати конструктор або погратись машинками.

Вас може зацікавити:

На Одещині сільрада перевиконала бюджет на 21%

Заступник голови Одеської облради дав високу оцінку керівнику ОТГ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення