online

08.05.2023 16:01   Війна

798

Голова ОТГ з Одещини висловила вдячність невтомним і небайдужим жителям селищної ради

Команда волонтерів з Доброслава знову доставила на передову допомогу захисникам

Голова Доброславської селищної громади Людмила Прокопечко висловила вдячність невтомним і небайдужим жителям селищної ради за підтримку підрозділам ЗСУ.

Про це мовиться в дописах Л. Прокопечко у соціальних мережах.


«Машини з допомогою для наших захисників знову поїхали на Бахмут і Херсон. Завдяки потужній підтримці всієї волонтерської команди цієї допомоги ми зібрали багато. Безмежно вдячна всім невтомним і небайдужим людям, які це щоразу роблять», - зазначила лідер ОТГ.

А в дописі за 7 травня Л. Прокопечко йдеться про таке:

«Наша допомога, яку ми відправили у п'ятницю, вже отримана адресатами. Від захисників і від себе щиро дякую і доземно вклоняюся кожному, хто не втомлюється допомагати. Не буду писати, кому і за що дякую, бо кожна ваша допомога, незалежно від розміру і кількості, однаково важлива»

Варто зазначити, що активними помічниками волонтерських зусиль Доброславської громади є колективи навчальних закладів, культури, селищної ради, підприємці, аграрії.

Довідка

До складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки, в яких разом мешкає понад 15 тис осіб.

Це може вас зацікавити:

Голова громади з Одещини показала фотозвіт про весняні роботи другого травня

 В Одеській області втілюють 16 молодіжних проєктів

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення