online

13.03.2024 19:34   Аграрний сектор

874

Голова ОТГ з Одещини взяла участь у реалізації програми «насіння Перемоги»

Голова Доброславської ОТГ на форумі "насіння Перемоги"

Завдяки міжнародним донорам понад 200 тисяч домогосподарств отримали насіння городини

Голова Доброславської ОТГ Одеської області Людмила Прокопечко взяла участь в реалізації програми «Насіння Перемоги».

Про це лідер громади повідомила у соцмережі.


"Насіння Перемоги" - так називається спільна ініціатива Програми USAID АГРО та Всеукраїнської асоціації громад – проєкт "Згуртовані громади".

Сьогодні в Києві відбулася офіційна  передача насіння овочів громадам України, постраждалим внаслідок російської збройної агресії.

Завдяки донорам - Bayer Ukraine Gowan, Enza Zaden, Syngenta - понад 200000 домогосподарств отримали насіння моркви, цибулі, буряка, капусти, дині, кавуна, помідорів та огірків, кабачків, солодкої кукурудзи, салату.

Була рада побувати на цьому чудовому і дуже важливому заході. А ще дуже приємно було зустрітися з колегами і друзями», - мовиться у дописі Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що в цій громаді триває двомісячник з благоустрою.

«Копаємо, вигрібаємо, висаджуємо дерева і кущі. Після зими зазвичай, завдяки деяким "особливо обдарованим" мешканцям, з'являються стихійні смітники, тому треба добре попрацювати, щоб всі їх виявити і прибрати. Кожного разу дивуюся: ну як можна так ненавидіти землю, на якій живеш? Щоправда, з кожним роком таких смітників стає все менше, і це дає надію на те, що не все так погано у нашому домі.

Ще одним приємним моментом є завершення робіт по створенню простору спільнотворення в Кремидівці. Це один з наших грантових проєктів, реалізований за підтримки міжнародних партнерів. Наразі сюди завозять останні комплекти меблів і обладнання. Також встановили модульне укриття в Трояндівській школі і починаємо роботи з його облаштування», - доповнила свою розповідь керівник органу місцевого самоврядування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Культурний десант ЗСУ завітав з концертом до лідерів волонтерського руху Одещини

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення