online

06.07.2023 08:29   Життя громад

550

Переможця в номінації «кращий двір» влада на Одещині запропонувала визначити жителям

Завершився перший етап акції «Чисте місто починається з тебе»

У Білгород-Дністровському завершився перший етап загальноміської акції «Чисте місто починається з тебе», повідомив міський голова Віталій Граждан.

«Вдячний всім, хто взяв участь в акції та надіслав фото та відео упорядкованих дворів, вулиць, а також територій прилеглих до закладів та установ», - зазначив В. Граждан.


Міський голова 5 липня розповів, що у номінаціях «Найкраща вулиця» та «Найкращий вигляд території» учасників акції було небагато, і переможці визначилися автоматично. Натомість у номінації «Найкращий двір» багато жителів міста поділилися фотографіями свої упорядкованих прибудинкових територій.

У цій номінації міська рада запропонувала мешканцям визначити переможця, віддавши голос в Telegram-каналі «Аккерман офіційний» за один із будинків. Голосування триватиме тиждень.

Переможцями вважатимуться три будинки, які наберуть найбільшу кількість голосів. Їх нагородять сертифікатами на 6 тис грн.

Раніше повідомлялося, що Доброславська селищна рада з нагоди Дня Доброслава також проводить конкурс на кращу садибу. Переможець стане відомий 8 липня.

Крім того, жителі сіл Трояндове і Кремидівка цієї громади завершують роботи з благоустрою та візьмуть участь в обласному конкурсі на кращий населений пункт.

Вас може зацікавити:

Нарешті краща ОТГ Одещини приступила до ремонту 13 км критичної дороги

Працівниця з благоустрою Одещини нагороджена спільною грамотою РДА і райради

На межі Одеської і Миколаївської областей дорожники оновили якір

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення