online

13.07.2023 18:16   Здоров'я

547

Голова ОТГ з Одещини закликав допомогти побороти хворобу молодій матері трьох дітей

39-річна онкохвора Ірина Сварцевич виховує трьох дітей та доглядає матір-інваліда

Голова Іванівської селищної громади Одеської області Віктор Лобач 13 липня закликав у соціальних мережах допомогти побороти хворобу молодій матері трьох дітей.

«Під час особистого прийому громадян нерідко зустрічаєш людські долі, які самого беруть за душу і доводиться невідкладно приймати рішення. Саме так було сьогодні, коли на особистий прийом прийшла молода жінка з села Сухомлинове Ірина Сварцевич. Їй лише 39 років, виховує трьох дітей та доглядає матір інваліда, два старших брати померли. Допоки могла – працювала. На дві операції сім’я зібрала гроші самостійно. Більше коштів не мають, а через декілька днів потрібно робити першу хіміотерапію, вартість якої 20 тис грн. Гуманітарний штаб громади терміново розглянув звернення молодої матері трьох дітей. Ми сьогодні передали Ірині необхідні кошти на першу процедуру. Але їх буде ще кілька. Тож прошу всіх не бути байдужим до чужого горя та допомогти жінці здолати недугу. Номер банківської картки Ірини – 4149510090946718. Обов’язково долучуся сам та буду в подальшому поряд з цією сім’єю» - йдеться у дописі В. Лобача.


Варто зазначити, що Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації 13 липня сповістив, що запрацював Національний портал з імунізації.

«Це унікальний інформаційний хаб, де кожен – від мами, яка планує перші щеплення дитині, до медичного працівника, який безпосередньо займається імунопрофілактикою  – може знайти актуальну та корисну інформацію про вакцинацію», - інформує департамент здоров’я облдержадміністрації.

Вас може зацікавити:

Директор департаменту з Одещини у відрядженні до США вчилася ментальному здоров’ю

В облдержадміністрації розповіли про розбудову Одеського госпітального округу

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення