online

16.08.2023 19:04   Життя громад

445

Голова РДА схвально відгукнувся про роботу селищної ОТГ Одещини

У роботі сесії Затишанської селищної ради взяв участь керівник Роздільнянської РДА

Голова Роздільнянської райдержадміністрації Сергій Приходько на сесії Затишанської селищної ради схвально відгукнувся про роботу цієї громади.

Днями в селищі Затишшя місцеві депутати працювали в пленарному засіданні 23 сесії. У прес-релізі органу місцевого самоврядування зазначається, що в роботі депутатів крім голови РДА взяли участь також начальник районного управління Держпродспоживслужби Олег Гнисюк, депутат Роздільнянської районної ради Ніна Стрижак та очільники старостинських округів ОТГ.


З першого питання порядку денного сесії депутати внесли зміни до програми розвитку освіти, які  стосувалися підтримки родин мобілізованих на військову службу. 123 дитини захисників України, зокрема, у трьох навчальних закладах громади забезпечать канцелярією та безкоштовним харчуванням. Не зайве сказати, що з першого вересня у Затишанському закладу загальної середньої освіти буде посада логопеда для інклюзивного навчання.

За результатами сесії зазнала змін місцева програма соціального захисту населення, в рамках якої   50 тисяч гривень передаються на ремонтні роботи в приміщенні обласної дитячої клінічної лікарні.

Зі свого бюджету селищна рада виділить кошти на ремонт укриття в Перехрестівській школі, на протипожежні системи та монтаж блискавкозахисту в закладах освіти.

Значну увагу депутати приділили на сесії змінам до своєї програми щодо підтримки територіальної оборони, правопорядку та громадської безпеки.  З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Затишанська селищна рада надавала фінансову підтримку на захист і оборону. Лише у нинішньому році з бюджету громади на захист України спрямували 198 тисяч гривень. Крім цього депутати погодили перерахувати зі свого бюджету 412 тисяч гривень до державного бюджету на підтримку ЗСУ.

Важливість прийнятих на сесії рішень відзначив голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Приходько.

«Відрадно, що депутати схвалили важливі нині рішення – фінансова підтримка Збройних сил України та родин військовослужбовців, створення безпечних умов в освітніх та медичних закладах. Селищна рада дбає про тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб та надаєте соціальну підтримку людям в цей важкий час війни», - сказав С. Приходька.

Вас може зацікавити:

ОТГ з Одещини виграла один з конкурсів програми «Відновлення України»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення