online

09.08.2023 13:38   Життя громад

323

ОТГ з Одещини виграла один з конкурсів програми «Відновлення України»

Доброславська громада отримала кошти на реконструкцію дитячого садка "Країна мрій"

Доброславська громада Одеської області виграла один з конкурсів програми «Відновлення України».

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко.


«Три роки ми йшли до цього дня. І ось нарешті він настав. Ми виграла конкурс по програмі "Відновлення України" та отримала кошти на реконструкцію першого, найбільшого, корпусу дитячого садка "Країна мрій". Реалізація проєкту буде здійснюватися за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку. Це фактично буде новий корпус на понад 100 місць, з укриттям і сучасними приміщеннями, необхідними для повноцінної дошкільної освіти маленьких доброславців. Роботи розпочнемо вже цього року, а завершити маємо навесні 2025 року. Радію разом з вихователями і батьками і дякую крутій команді людей, завдяки яким це стало можливим», - розповіла Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що місцева влада цієї громади днями завершила реставрацію будинку німецького пана Реміха в с. Трояндовому. Нині в будинку знаходиться дитячий садок і старостат округу. На другому поверсі теж зробили ремонт, який, за потреби, можуть надати внутрішньо переміщеним особам.

Раніше повідомлялося, що за титул «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області буде змагатися село Трояндове Доброславської громади.

Від Одеського району до обласного етапу конкурсу  також пройшли села Нова Долина, Кордон, Мирне.

Вас може зацікавити:

В Одеській області ОТГ звітує про ремонт соціально важливої дороги С162514

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення