online

15.07.2023 08:14   Влада

294

Голова РДА з Одещини говорив з військовими про зміцнення державного кордону

Подільський район Одеської області відвідав начальник Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

14 липня голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко мав робочу зустріч з начальником Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та керівником Подільського прикордонного загону.

Про це повідомила райдержадміністрація на своїх інформаційних ресурсах.


«Під час зустрічі обговорили багато важливих питань. Насамперед говорили про  заходи щодо зміцнення державного кордону, облаштування фортифікаційних та оборонних інженерних споруд. Зокрема, йшлося про оперативну обстановку на кордоні з невизнаною Придністровською республікою. На кордоні з Молдовою є такий сегмент, як Придністров'я, від моменту повномасштабного вторгнення сили оборони посилили цей напрямок. Ці заходи тривають і досі. Відбувається не тільки посилення контролю, але й будування інженерно-фортифікаційних робіт, щоб сили оборони мали можливість здійснювати всі необхідні заходи на цьому напрямку», - мовиться в повідомленні місцевої РДА.

Також говорили про участь району в забезпеченні військовослужбовців необхідною технікою, обладнанням та майном.

Крім того, 14 липня в Подільському районі РДА та підрозділ рятувальної служби уклали меморандум про співпрацю, партнерство та вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки. Зокрема, створення дружин юних рятувальників-пожежних сприятиме навчанню дітей азам безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Вас може зацікавити:

Воїн повернув з фронту в ОТГ Одещини передане кілька місяців тому авто

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення