online

12.07.2023 18:32   Війна

513

Воїн повернув з фронту в ОТГ Одещини передане кілька місяців тому авто

Машина знову відправиться на фронт, як тільки-но надійде запит з передової від жителів Іванівської громади

Воїн повернув з фронту в Іванівську селищну громаду Одеської області передане кілька місяців тому на передову авто.

Про це повідомив керівник цієї ОТГ Віктор Лобач у соціальних мережах.


«Війна показала суть кожного. Хтось з перших днів втік з України, інші добровольцям стали на захист Батьківщини, багато робили свої внески для допомогти нашим силам оборони. Сьогодні зустрівся з воїном Артуром Завертайлом, який з перших днів призваний до війська, і чотири місяці воював у найгарячіших точках під Бахмутом. Маючи трьох малолітніх синів, Артур взагалі мав законне право на відстрочку від служби. Артур звернувся до Іванівської селищної ради з незвичайним проханням – про повернення автомобіля, на який збирали гроші всією громадою», - мовиться в дописі селищного голови.

Річ у тім, що з тих воїнів, кому збирали кошти на авто, нині на фронті ніхто не перебуває. Саме тому Артур Завертайло повернув машину в громаду, щоб її знову передали землякам, які на передовій воюють з російським агресором.

«Дуже гідний вчинок справжнього чоловіка та воїна. Подякував йому  за мужність, патріотизм при захисті України, нагородив Почесною грамотою, подякував батькам за виховання сина», - доповнив розповідь В. Лобач.

Нагадаємо

У лавах ЗСУ нині служать жителі з усіх населених пунктів Іванівської громади – селища Іванівка та сіл Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське,  Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка.

Вас може зацікавити:

Ліцей з Одещини передав «Гвардії наступу» 850 банок власноруч виготовленої тушонки

Міський голова з Одещини подякував центру дитячої творчості за підтримку ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення